• Свеж
Klear Vu Gripper Non-Slip Mide Century Modern Shell Chool Chool Persion, Midnight Black Pack

Klear Vu Gripper Non-Slip Mide Century Modern Shell Chool Chool Persion, Midnight Black Pack

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Перница со модерна обвивка од средниот век, во Омега -тапацир ткаенина, сет од 2, полноќно црно. Донесете утеха на вашите столчиња со перничињата за столче за јадење Омега. Две перничиња со дополнително густо 100% полиестерско полнење со детално исполнување, во прекрасно текстурирана ткаенина. Се одликува со нашиот потпис што не се лизга, кој ја одржува подлогата на место дури и без врски. Перници дизајнирани исклучиво за современи столчиња за школки од средниот век : должина 16 инчи; Ширина 16 инчи; Висина 2,75, исто така ќе одговара на стандардни бистро столици. Дното што не се лизга. Издржлива ткаенина со тапацир. 2,75 инчи пополнување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата