• Свеж
Мармонт Хил Партија Фламинго од Шајна Пич Рамка за печатење во сликарство

Мармонт Хил Партија Фламинго од Шајна Пич Рамка за печатење во сликарство

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Гордо отпечатено во САД, ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рачно врамена. Мармонт Хил е колектив на уметници - предводен од Парвез Таџ кој делува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на најразлични материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со loveубов и грижа . врвен квалитет на Giclee на архивска хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Шајна Пит. Професионално врамени и монтирани. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под плексиглас отпорен на распрскувач. Пристигнува подготвени да висат.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата