• Свеж
Колекцијата Ступел Домашен Декор Игра Надвор Наместо Тоа Сина Црна Карирана Ѕидна Уметност

Колекцијата Ступел Домашен Декор Игра Надвор Наместо Тоа Сина Црна Карирана Ѕидна Уметност

DEN 273.44
Стока
Достапно е за нарачката

Одликувајќи се со врамена, платно и плакета верзија, Колекцијата За Украсување На Домот Ступел Игра Надвор Наместо Тоа, Сина Црна Карирана Ѕидна Уметност ви овозможува да ја изберете најдобрата опција за да одговараат на вашиот дом. Шармантната сина карирана позадина ги поставува дрските детали за типографијата. Инженерскиот дизајн на дрво и платно обезбедува исклучителен квалитет за долготраен акцент на вашите ѕидови. Изберете од достапните опции за големина. За внатрешна употреба. Изберете од достапните опции за врамени, платно или плакета. Изработени од платно и инженерско дрво. Спремен за бесење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата