• Свеж
Страна за изведба на машка и голема машка машка еластична половината кратка

Страна за изведба на машка и голема машка машка еластична половината кратка

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

За шорцевите со високи перформанси што ги одржуваат работите, еластичните шорцеви на врските на Wrangler's® го вратија грбот. Дизајнирани со флексибилна лента за половината и еластично поминување низ шевовите, овие шорцеви се доволно затегнати за секојдневно носење без да ги истегнуваат. Тие, исто така, доаѓаат со многу џебен простор, спортски товар и џебови со грб со затворање на патенти за безбедно чување. Плус, јамките на ременот се екстра широки за да го сместат вашиот појас за алатки или да го покажете омилениот појас без разлика дали сте на работа или надвор од градот. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 32. одговара : опуштено. Rise седи на природна половината; 10 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : два предни џебови; два задни џебови; Товар џеб со поштенски и цртеж. Карактеристики : Флекс на половината со странична еластична за додадена удобност; Широк јамка на ременот во центарот на грбот со лого. Перформанси шорцеви за мажи од Вранглер.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата