• Свеж
Тајни богатства кадифен поставен велур мокасин лизгач

Тајни богатства кадифен поставен велур мокасин лизгач

DEN 399.68
Стока
Достапно е за нарачката

Ова дами тајни богатства мокасин влечки се прават со употреба на 100% оригинална велур кожа горната и мека кадифен постава за квалитетна удобност. Оваа тајна богатство Мокасин исто така има мемориски пена чорап за максимална удобност и е идеален за употреба во затворен и на отворено. 100% оригинална кожа горната / мемориската пена чорап / внатрешна и надворешна употреба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата