• Свеж
Модул за вклопување во ставка

Модул за вклопување во ставка

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Енергетски стоп предниот дел Z36 и подлогата за сопирачките и комплетот за ротор со црвен прав обложени дебеломер WM18361. Под-вдлабните Z36 се изработени со комерцијални керамички материјали со јаглеродни влакна за да се справат со додадениот стрес на влечење, превоз, планинско возење или подигнати камиони. Дупчани и залепени ротори на перформанси за максимално ладење. Калиперите се обложени со лесен за чистење во прав што помага да се спротивстави на 'рѓата и корозијата. Вклучува дупчат и слотирани ротори, Z36 керамички влошки за сопирачки со јаглерод-влакна, дебеломер обложени со црвен прав, хардвер за инсталација и подмачкување со керамичка сопирачка со висока температура. Следете го нашиот процес на враќање на јадрото на Caliper овде : https : // /Corereturn/index.php?type=full. Fits : Dodge RAM 1500 2001-2000.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата