• Свеж
Посебни панталони за мажи на Пери Елис

Посебни панталони за мажи на Пери Елис

DEN 556.80
Стока
Достапно е за нарачката

Полиран и професионален, Пери Елис испорачува класичен стил со исклучителна удобност со овие одделни панталони за костуми направени во мека ткаенина за истегнување. Од работните денови во канцеларијата до официјалните работи за викенд, Пери Елис додава одличен допир совршен за секој амбиент. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина 40 ”w x 30” l. Класично вклопување. Поштенски-фронт; Затворање на копчињата. Џебови со двојна странична цвест; Двојни џебови за лепенки. Плетенка фронт; јамки на ременот; удобно истегнување. Одличен подарок за Денот на таткото или која било посебна пригода. 84% полиестер/24% рајон/2% спандекс. Само Хемиско чистење. Увезени. Пери Елис одделни панталони за мажи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата