• Свеж
Уникатни поговори за женски металик V вратот на врвот на манжетната на манжетната

Уникатни поговори за женски металик V вратот на врвот на манжетната на манжетната

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Women'sенски металик V вратот на вратот на вратот Рафли, Bluse Sthis Симпатична врвна комбинира ткаенини што привлекуваат очи со течни силуети за да создадат парчиња што се одеднаш гламурозни и опуштени. Оваа блуза е направена од истегната мека ткаенина што се собира на деколте. 95% полиестер 5% спандекс. Опуштено вклопување. Метална ткаенина. Откачено злато. Сплит v врат. Долг ракав на Раглан Фенер. Манжетна за руфли. Должина на колкот. Повод : канцеларија, работа, состаноци, датира, секојдневно секојдневно, собирање викенд, итн. Вкупна должина 34 1/4 - 31 1/ 8 - 23 5/8s 36 1/4 - 33 1/8 - 24м - 38 1/4 35 24 3/8 L- - 41 3/8 - 38 1/4 24 3/4xl 44 1/2 -41 3/8 25 1/4.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата