• Свеж
Стандардна маичка за екипаж на екипажот на Леви

Стандардна маичка за екипаж на екипажот на Леви

DEN 303.84
Стока
Достапно е за нарачката

Удобно маичка за руно. Се одликува со лого на иконичното Леви. 60% памук, 40% полиестер. Руно. Опуштено вклопување. Удобно маичка за руно. Се одликува со иконо лого на Леви . екипаж. Долги ракави. Ексклузивен производ преку Интернет. Не е достапно за подигање денес. Не ги исполнуваат условите за враќање или размена во продавници. 98% памук, 2% еластан. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата