• Свеж
Mtech USA фиксиран нож за сечило

Mtech USA фиксиран нож за сечило

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Фиксиран нож за сечилото 4,5 "Севкупно 2,5 " дебело сечило од 3,85мм, не'рѓосувачки челик каменилишта со двојно раб од не'рѓосувачки челик со прстенеста дупка со прстен, вклучува црна најлонска влакна кутија со метална ланец од не'рѓосувачки челик; Инјекција обликувана обвивка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата