• Свеж
Атлетски работи салата опуштено се вклопуваат кратко, брои, пакувања

Атлетски работи салата опуштено се вклопуваат кратко, брои, пакувања

DEN 384.00
Стока
Достапно е за нарачката

Одржувајќи се да се движите низ денот, активните шорцеви на Атлетска работа 2-пакувања нудат удобност и дишеност што ја сакате во облеката за вежбање со неограничена опуштена конструкција и ветровито решетка. 2-пакетот вклучува два пара шорцеви 4 ”inseam влечење на стилизирање Две странични џебови на еластична половината со лесен лесен, дишејќи мрежа од 50% рециклиран полиестер/50% полиестер, асортирани бои приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. 2-пакет вклучува : два пара шорцеви. Мидриз; приближно. 4 ”inseam. Опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Две странични џебови. Еластична половината со влечење. Лесна, решетка за дишење. 50% рециклиран полиестер/50% полиестер. Машина за перење. Увезени. Шатки од мрежа 2-пакувања за жени од атлетски дела.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата