• Свеж
Serta So Dark Blackout Beige Beige Grommet Top Curne, панел, 37 84

Serta So Dark Blackout Beige Beige Grommet Top Curne, панел, 37 84

DEN 298.24
Стока
Достапно е за нарачката

Донесете функционално и стилско решение на вашите прозорци во која било просторија со Serta толку темно цврсто панел за завеси. Овие 100% панели за завеси за прозорецот за затемнување се овластени да блокираат 100% од дојдовната светлина. Направени со нацрт -стопер технологија Овие панели за завеси за прозорци ги намалуваат дојдовните нацрти и помагаат да ги одржувате вашите соби поладни во лето и потопло во зима, заштедувајќи ви пари на трошоците за енергија. Овие панели за завеси за прозорци се исто така намалување на бучавата, што дополнително ја зголемува вашата приватност. Добијте завеси за прозорци кои не само што изгледаат неверојатно, туку и работат и за вас! Не ја прави вашата соба сортирана удобна. Направете ја Серта удобна. Направено со 100% полиестер во Кина. Serta So Dark 100% Blackout Beige Beige Grommet Top Curne, панел панел, 37 "x 84" панели блокира 100% од дојдовна светлина за целосен темнина. Технологијата на нацрт -стопер помага да ги одржува вашите соби поладни во лето и потопло во зима, заштедувајќи пари на трошоците за енергија. 2 панели по пакет. Секоја индивидуална панел мери 37 "во ширина. Намалување на бучава. 1,65" масло го нанесува бронзениот громатски врвен третман. Одговара на завесата за завеси до 1,25 "во дијаметар. Завесата шипка се продава одделно .. 100% полиестер. Направено во Кина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата