• Свеж
Момците на елените на момчињата привлекоа пешачење за пешачење

Момците на елените на момчињата привлекоа пешачење за пешачење

DEN 1088.00
Стока
Достапно е за нарачката

Дозволете ја авантурата да започне со привлечениот багажник за пешачење од елени. Водоотпорна, запечатена конструкција гарантира суви стапала во влажни услови. Капа на пети отпорни на абразија и пета за дополнителна заштита. Гусениот јазик ги задржува остатоците надвор. Водоотпорна, топла и суво : Во нацртаниот турист се одликува со водоотпорна мембрана и материјали за отфрлање на вода што ќе ги задржат нозете на вашето дете топли и суви. Gusseted јазик оди чекор понатаму за да ја задржи водата да не влезе во багажникот . Удобност и стил : Подготвената влошка, густа перничена јака и меките облоги на ткаенина ќе го задржат вашето дете удобно цел ден. Класичните горните карактеристики на чипката, мешани материјали за ладен изглед на отворено . Трајност : Солидна надворешна плоча на TPR е издржлива без да биде премногу тешка, овие се исто толку одлични за сопнување околу игралиштето, како и запалена патека за пешачење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата