• Свеж
Wrangler® Women'sенски крајно возење Jeanан Вилоу БАТКУТ

Wrangler® Women'sенски крајно возење Jeanан Вилоу БАТКУТ

DEN 719.20
Стока
Достапно е за нарачката

Дефинитивно ќе сакате да ги однесете овие фармерки за возење. Овие крајни фармерки за возење фармерки од Wrangler® доаѓаат со сите карактеристики на перформанси што треба да се задевате во удобност, вклучувајќи нога за подигање, истегнување ткаенина што се движи со вас, повисока лента за задниот дел за дополнително покритие и ќе ги сакате вашите криви. Редовно вклопување. Среден пораст. Нога за подигање. Опремено седиште и бутот. Повисоко во задната изведба на половината. Неограничено движење. W 'Зашивање на задните панели. 93,5% памук, 5% еластерел, 1,5% спандекс. Стил # 112315011.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата