• Свеж
Празник Ракотворби Мантил Шамија-Дома Декор-Парче

Празник Ракотворби Мантил Шамија-Дома Декор-Парче

DEN 2495.84
Стока
Достапно е за нарачката

Облечете ја вашата мантила или странична маса со оваа шармантна шамија од камен што доаѓа во комплет со допир На божиќна магија на елфот. Нејзината црвена и природна бура ги надополнува Божиќните украси на земјата прекрасно и ох-толку прифатливо. Вклучува црвени и јасни пластични монистра. 6 стапки. x 23-1/2 " ® ПРЕКУ ШАЛТЕР Вклучува црвени и проѕирни пластични монистра. 6 стапки x 23-1/2". Црвено.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата