• Свеж
Без граници јуниори плус големина ткаени нивоа на врвот

Без граници јуниори плус големина ткаени нивоа на врвот

DEN 312.00
Стока
Достапно е за нарачката

Совршен женски врв што може да ви го погледне од ден на ноќ, без граници плус големина ткаени нивоа на врвот на кој има предно копче, на детали за тренд на капчиња и ласкаво ниво на бебиња, овој симпатичен врв е изработен од ткаена ткаенина од рајон за крцкање за а меко и стилско чувство. Beе бидете подготвени да го носите овој врв скоро каде било! Пар со омилените тексас и сандали за удобен, обичен изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 'и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мека, ткаена ткаенина; Трим на капчиња од 4 копчиња; Ниво на полите; врски на грб. Плус големина на ниво на големина за жени од без граници.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата