• Свеж
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Совршено користено свежо во салати и сали или варени во садови. Идеално за контејнери. Отпорен на болест. Созрева од жолта до портокалова боја. Бони растенија има над 70 оранжерии низ целата земја, така што нашите растенија не мора да патуваат далеку за да дојдат до вас.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата