• Свеж
Дизни емоции Мики Маус Вик 13 кадифен

Дизни емоции Мики Маус Вик 13 кадифен

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Воодушевете ги вашите деца со оваа супер мека и лукава дизни емотиви плишани. Направено е со забавни стилизирани детали и луксузни ткаенини. Оваа кадифен се заснова на Дизни Емоџи Блиц, што е игра за мобилни уреди. Оваа платформа им овозможува на играчите да соберат и играат со стотици различни емоции на Дизни и Пиксар. Се препорачува на возраст од 3 и повеќе години и е идеален за собирање. Со оваа симпатична кадифен на Дизни Мики, можете да донесете еден од иконите ликови дома на вашите деца. Плишани на Дизни Емоџи : Направено со забавни стилизирани детали. Супер меки луксузни ткаенини. Соберете ги сите за крајно искуство на Disney Emoji Blitz. Секој лик се продава одделно. Возраст 3 и повеќе години. Идеално за собирање. Донесете иконични ликови на Дизни и Пиксар директно во вашиот дом. Дизни кадифот има симпатичен дизајн на Мики Маус.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата