• Свеж
Класичен кафеав коњ на „Ступел индустрии“ на сива шема на мозочен удар, 48, дизајниран од К. Нари

Класичен кафеав коњ на „Ступел индустрии“ на сива шема на мозочен удар, 48, дизајниран од К. Нари

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од К. Нари. Класичен кафеав коњ на сива шема на мозочен удар.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата