• Свеж
Тек-еден машки скијачки панталони

Тек-еден машки скијачки панталони

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Подгответе се да ги погодите падините во стил и удобност со панталоните за скијање и сноубординг на Tec-One. Кога сакате да бидете сигурни дека студеното време нема да ве задржи ограничено во ложата, можете да сметате на овие панталони за да ве заштитат од елементите надвор од планината. Она што оди нагоре, мора да се спушти и ќе се спуштите надолу убаво и топло во овие изолирани панталони од страна на Tec-One. Материјал : школка/постава/филер : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : Двојно затворање на предвремено со ZIP мува; Прилагодлива лента за половината со затворање на кука и јамка. Џебови : 2 поштенски џебови на страните; џеб на патент на нозете ги држи најважните работи. Карактеристики : јамки за појас. Машки основни скијачки панталони од TEC-One.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата