• Свеж
- Бостон Црвен, па мат гребени 19 x30 - топка

- Бостон Црвен, па мат гребени 19 x30 - топка

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Срамните душеци со решенија за лиценцирање на спортови се одлични за прикажување на гордоста на вашиот тим во области со голем сообраќај! Душеците со стругалка имаат грицки што ги чистат чевлите чистат од нечистотија, остатоци и влага, така што вашиот дом останува чист. Остатоците потоа се заробени под површината за одење. Исчистете е ветре, само користете црево. Гумената конструкција обезбедува издржливост и МАТ има слика со висока резолуција што нема да избледи! Поддршката со текстура го одржува мат во место. Лиценцирани производи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата