• Свеж
Зелено отсуство фрли капа за капакот на перница од памук 1pc, 18 x18

Зелено отсуство фрли капа за капакот на перница од памук 1pc, 18 x18

DEN 238.40
Стока
Достапно е за нарачката

Единствени поволни цени Зелено отсуство Фрлајте ја перницата за памучни постелнини за обложување на перничиња : Материјал : Постелнината со памук. Ципер : Затворање на скриено патент. Достапна боја : #1, #2, #3, #4, #5, #6, #7, #8 Достапна големина : 18 "x 18 "/45 x 45cm (l*w), 12 "x 20 "/30 x 50cm (w*l) Совети за перење : Не бели/не исушете чисто/виси на суво/машина што се пее, одделно од други написи, нежен круг на тивок. Вклучен пакет : Само капаче за перница, вметнете не се вклучени. Покривањето на тропската растителна шема на плоштад перница е допир на свежина и модерна на вашиот простор за живеење. Ова покритие за перничиња од цвеќиња од цвеќиња е најдобриот избор за свадби и забави. Исклучено за каучот, троседот, креветот, домот, автомобилот, канцеларијата, исто така и симпатична Подарок за вашето семејство и пријатели. Заштитници на перници изработени од памучна постелнина. Скриено затворање на патент за декоративно покритие на перница. Издржлив материјал за дишење е најдобар избор за декор за домови. Ткаенината што е докажана за гребење е пријателска за деца и миленичиња. Печатење со висок квалитет на шема, без бледнее. На располагање на рачно чистење, не пеглајте.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата