• Свеж
Фрог Тогс Рокслајд Водоотпорна Јакна За Дожд, Саѓи, Медиум Со Големина

Фрог Тогс Рокслајд Водоотпорна Јакна За Дожд, Саѓи, Медиум Со Големина

DEN 639.84
Стока
Достапно е за нарачката

Јакната За Лизгање На Карпи Фрог Тогс е јакна за дожд со прилагодлива, прикачена хауба w/ e-Z брави за притискање на кабелот. Патентите отпорни на Прскање со внатрешна размавта за бура помагаат да се задржи влагата надвор. Градите со патент/рачните џебови обезбедуваат доволно складирање за основните работи на отворено. Шок кабелот/бравата за багажникот прилагодливиот струк и манжетните за зглоб со прилагодување на куката и јамката им овозможуваат на носителите да постигнат совршено вклопување. Дожд јакна со прилагодливи, прикачени хауба w/ E-Z притисни кабел брави. Патенти отпорни на прскање со внатрешна размавта за бура. Џебови со патент/рачни џебови. Шок кабел/барел заклучување прилагодливи половината. Прилагодливи манжетни за зглоб со кука и јамка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата