• Свеж
Chaps Meanse Flannel со долги ракави Флонела со големина на кошула XS до 4xB

Chaps Meanse Flannel со долги ракави Флонела со големина на кошула XS до 4xB

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Изработено со памук за дишење, фланелот за изведба на мажите Чапс е направен за да се задржи влагата на топлина и плетенка, додека носи солиден изглед на која било облека. Фланел за перформанси. Влага за губење. Ја задржува топлината. Етикета за кожни кожни чапс. Вградено копче за факс рог. Машина за перење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата