• Свеж
Сферо Дарксајд Оли-Робот-Блутут-црн

Сферо Дарксајд Оли-Робот-Блутут-црн

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Сферо Дарксајд Оли-Робот Сферо Дарксајд Оли : Командувајте со овој робот овозможен од апликацијата за да ја ослободи својата незаменлива моќ. Темната страна се тркала со брзина до 14 милји на час. Се поврзува веднаш со вашиот уред преку Bluetooth SMART со опсег до 100'. Вклучете пара со Гуми или соблечете ги за да лебдат како уличен тркач. Исто така, доаѓа со бонус сет На Турбо Гуми и Флукс Центри, така што ќе може да се прилагодите перформанси. Сферо робот напојува СО USB полнење. Led Диодите на Darkside светат во приспособливи бои додека се врти, наноси и превртува со трикови на напојување со апликации. Тело изработено од издржлив поликарбонат. Програмабилно однесување. Работи до 1 час со целосно полнење. Добива автоматски ажурирања на фирмверот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата