• Свеж
Топ на атлетски резервоар за женски Reebok Women's Racerback

Топ на атлетски резервоар за женски Reebok Women's Racerback

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Без разлика дали трчате маратон или само трчате во продавницата, овој активен резервоар од Рибок ќе ги задоволи потребите на вашиот животен стил. Оваа кошула за вежбање на жените е влага за влага и брзо суво, така што нема да се потите за време на вежбањето. Удобното намалување на Racerback ви овозможува да имате целосен опсег на движење додека ткаенината од полиестер и спандекс ве одржува удобно за време на вежбање со голема издржливост. Моделот е 5’11 ”и носи големина S. опуштено вклопување. Лажички врат. Ракербек. Брза сува ткаенина; лесен. 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Резервоарот на Ребок за жени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата