• Свеж
Атлетски работи Активни француски шорцеви за мажи и големи мажи, големини до 5xL

Атлетски работи Активни француски шорцеви за мажи и големи мажи, големини до 5xL

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Со мека допир француска измислица Тери, 2 наклонети странични џебови и 1 детали за џеб со патент, овие шорцеви за атлетски дела се совршени за оние што не се должни. Завршено со чиста лента за половината на ребрата и надворешни детали за цртеж, со што овие машки шорцеви се идеални за секоја ситуација кога е клучна удобноста. Материјал : 57% полиестер/38% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 'и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината и влечење за дополнителна удобност. Ockебови : две странични џебови; Еден поштенски џеб на грб. Карактеристики : Јарем на грбот. Атлетски работи активни француски тери шорцеви за мажи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата