• Свеж
Подарок за природа, црна празнична пешкир за печатење

Подарок за природа, црна празнична пешкир за печатење

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Прославете ја сезоната на празници со кујнски пешкир на подароците на Едноставно Дејзи! Оваа кујнска крпа е совршен додаток на вашата кујна оваа празнична сезона! Подарок за природа 16 x 25 инчи црна празнична печатка за печатење : деоратив. Вкусни и забавни дизајни. Машина за перење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата