• Свеж
11'.5 18'.5 21'.75 Црна, Метална, Калено Стакло - Акцент Табела

11'.5 18'.5 21'.75 Црна, Метална, Калено Стакло - Акцент Табела

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Покажете го вашиот вкус со оваа прекрасна акцентна маса, истовремено разубавувајќи ја вашата соба во исто време. Има шармантен дизајн кој дефинитивно ќе му даде здив на свежина на вашиот ентериер и ќе зрачи со луксуз. Да не зборуваме за тоа колку е очигледно добро направено. Оваа прекрасна акцентна маса е маестрално изработена од проѕирно калено стакло и метал. Покрај тоа, тој е неверојатно разноврсен исто така. Можете да го соберете во секоја соба од вашиот дом. Тоа е фантастично за правење на местото поживо. Исто така е многу практично покрај тоа што се истакнува со својот изглед. Што се однесува до мерењата, тие се 21,75' за висина, 11,5' за ширина и 18,5' за длабочина, и тежи 13 килограми. Оваа долготрајна и цврста акцентна маса дефинитивно ќе ги сврти главите на вашите гости. 11'.5 "х 18".5 "х 21".75 " Црна, Метална, Калено Стакло - Акцент Маса.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата