• Свеж
Riah Fashion Puff ракав се потсмева на вратот Hacci Top

Riah Fashion Puff ракав се потсмева на вратот Hacci Top

DEN 383.84
Стока
Достапно е за нарачката

Засладувајте ги вашите секојдневни основи кога ќе го додадете овој беловив врв во вашата гардероба. Врвот со долг ракав добива прекрасен пресврт од затегнување на манжетните што создава обемна изглед за дополнителна димензија. Исечете од лесна ткаенина со опуштена силуета и многу истегнување, овој врв удобно ќе ве однесе од сезона во сезона за низа опции за стилизирање. Носете го со вашиот пар на слаби фармерки за талент од случајна шик, а потоа слој со блејзер за полирана завршница. Направено во Мексико материјал : 77% рајон, 19% полиестер 4% спандекс големина мал (2-4) медиум (6-8) голем (10-12) X-LARGE (14-16) Упатства за нега на рака со ладна вода DO DO Не висат бели висат или линија на ракав на ракав за сув.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата