• Свеж
Брајан Карсон „Тоа беше дождлив ден бр. 5“ платно уметност

Брајан Карсон „Тоа беше дождлив ден бр. 5“ платно уметност

DEN 607.84
Стока
Достапно е за нарачката

Брајан Карсон „Тоа беше дождлив ден бр. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата