• Свеж
Архитектура и згради на Wynwood Studio и згради Wall Art Canvas Prints 'Dessins Architecturau II' - црно, бело

Архитектура и згради на Wynwood Studio и згради Wall Art Canvas Prints 'Dessins Architecturau II' - црно, бело

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Dessins Architecturaux II, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има вертикална ориентација Аархитектура и дизајн на згради со тема на структури за да ви донесат совршени wallидни уметности и шумски пријателски расположени Професионално рачно испружени во 1,5 инчи, дебели дрвени рамки, подготвени да се обесат со пред-инсталирани куки за лесно дружење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантираат висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата Авенија Архитектура и згради wallидни уметности платно за отпечатоци „десинс архитектураукс II“ - црно, бело.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата