• Свеж
Мали луѓе Лил Скут ’Во возењето со светла и звуци

Мали луѓе Лил Скут ’Во возењето со светла и звуци

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Малите луѓе што се соочуваат со родовите неутрални родови е совршен начин на транспорт за вашето малечко. Со лесно собрани решетки, тие ќе се возат заедно во ниеден момент. Има звуци и шарени графики на допир на копче. Ова мали луѓе се возат, исто така, има удобно седиште и дополнителни широки тркала за стабилност. Областа за складирање на седиштата им дава место за предмети што треба да ги земат заедно со нив во движење. Потребно е одредено склопување и тој е дизајниран на возраст од 12 месеци до 3 години. Мали луѓе со возење со возење, родово неутрално : возење од нога до кат. Светла и звуци на допир на копче. Возењето на малку луѓе што се скут има под складирање на седиштата. 2 копчиња на рачки шипки на возење со звуци и мелодии. Забавна графика. Одличен пакет за завиткување и стабилно. Потребно е одредено собрание. Совршен скут заедно со возење. Лесно се собере решетки за рачки. Удобно седиште и дополнителни широки тркала за стабилност. Возрасен опсег на мали луѓе се возат : 12 месеци до 4 години.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата