• Свеж
Ручек за ручек во фудбалска starвезда Bixbee

Ручек за ручек во фудбалска starвезда Bixbee

DEN 398.24
Стока
Достапно е за нарачката

Гуоооооал! Нашата нова колекција на фудбалски starвезди навистина постигнува! Избегнувајте пенал со оваа колекција на Кикин и секогаш изгледа како шампион. Одете на победата!. Совршен комплимент за ранецот на фудбалската starвезда, овој ручек за ручек нуди модерен и забавен начин за да го намалите вашиот ручек или закуски. Изолираниот главен оддел со тешка должност го одржува ручекот свеж, додека надворешниот џеб нуди лесен пристап до закуски и прибор. Кутија за ручек тежи 0,5 bs, 0,23 кг. Голем изолиран лесен за чистење на главниот оддел. Внатрешната обвивка е направена од PEVA, еколошки, материјал без храна и без БПА, фталат, ПВЦ и олово. Прилагодлив држач за лична карта на задниот панел.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата