• Свеж
Долна облека за инконтиненција на уверување за мажи, максимален, мал медиум, брои

Долна облека за инконтиненција на уверување за мажи, максимален, мал медиум, брои

DEN 228.48
Стока
Достапно е за нарачката

Долна облека за инконтиненција на уверување кај мажи, максимална, мала/средна, 80 пребројувања на половината од 28 "до 40 " во форма на удобност во форма на удобност нуди дискретна и мека вклопување што нуди максимална апсорпција на материјалот за дишење што ви овозможува да останете кул и удобен чувар на мирис Помага За да го задржите мирисот да се формира во вашата лаптоп торба, салата за торба или нараквицата за долна облека со лесен пристап, ви нуди дискретна и удобна заштита. Оваа машка долна облека за еднократна употреба нуди максимална апсорпција што ја заклучува влагата, ве одржува суво. Специфично е дизајниран и опремена за мажи. Заштитата на обликот на удобност нуди меко и дискретно вклопување. Јадрото на контурата овозможува подобро вклопување помеѓу нозете. Материјалот за дишење ви овозможува да останете кул и среќни. Чуварот на мирис помага да се задржи мирисот да се формира. Оваа долна облека може да се носи ден или ноќ. Големината S/M е направена за да одговара на половината од 28 ”до 40 и” во дијаметар. Долна облека за уверување ви обезбедува удобност и заштита што ви треба. Со целосен спектар на производи, уверувањето ви овозможува да се чувствувате удобно и суво додека го живеете вашиот активен, на живот. Донесувањето правилни здравствени одлуки може да биде предизвик. Направете паметен избор со уверување, заштита на мочниот меур од кој може да зависи. Се вклопува во половината од 28 "до 40" во дијаметар. Заштита на удобност во форма на удобност нуди дискретно и меко вклопување. Нуди максимална апсорпција. Материјалот за дишење ви овозможува да останете кул и удобни. Чуварот на мирис помага да се спречи формирање на мирис. Ставете ја вашата лаптоп торба, салата за торба или нараквицата за лесен пристап.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата