• Свеж
Прилагодливи 24 до 40 овална шипка со појас во бела боја

Прилагодливи 24 до 40 овална шипка со појас во бела боја

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Воведување на нашата нова овална шипка со појас, дизајниран за завеси со двојни џебни, да ги облече вратите или малите прозорци. Еден на врвот и еден на дното со ткаенината на завесата затегната меѓу нив. Обезбедени на вратата, така што завесите се движат со вратата кога ќе се отвори или затвори. Вклучува 4 шипки со ленти за прилагодување и 8 држачи и завртки. Издржлива челична конструкција со бела завршница. Податоци за шипка 8мм. Клиренс : 3/8 инчи. Завесата не е вклучена. Количина : 4.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата