• Свеж
Тајни богатства цврсти еластични џебови од половината за спиење панталони пижами пакувања

Тајни богатства цврсти еластични џебови од половината за спиење панталони пижами пакувања

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Барате да ја надградите вашата рутина за спиење, не гледајте повеќе! Чувствувајте се неверојатно во ова тајни богатства Хачи Вафл широки панталони за нозе! Се одликува со должина на глуждот со еластична лента за половината. Странични џебови за да се одржат какви било најважни работи. Зачудувајте се и разладете се со својата мека ткаенина и допир на спандекс, не само што ќе изгледате супер симпатично, туку ќе се чувствувате одлично да се гушкате во него. Направено од рециклиран полиестер, така што и помагате на околината што го прави спиењето сето тоа послатко. Завршете го изгледот со соодветниот врв на Хенли Топ! Еластична на половината. Опуштено вклопување. Над должината на глуждот. 50% рециклиран полиестер/48% вискоза/2% спандекс. Четкана вафла од хаки. Машина за перење. Увезени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата