• Свеж
Ирина ИНЕВЕНТ КАНТЕЛЕВЕР ЧАСБЕЛА Плажа задник Патио виси чадорички преклопен железен штанд на отворено

Ирина ИНЕВЕНТ КАНТЕЛЕВЕР ЧАСБЕЛА Плажа задник Патио виси чадорички преклопен железен штанд на отворено

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : Чадорот на конзолата е изработен од полиестерска ткаенина и железен штанд, што е водоотпорен и не е лесен за пукање. Чадорот што виси може да се склопи кога не е во употреба, удобен за носење или складирање, ослободете го вашиот простор. Чадорот за конзола е лесен и погодно за употреба, можете да го користите за да блокирате штетна сончева светлина што висината е совршена за секојдневна употреба, може да се користи во дождливиот ден. on.specification : Материјал : железо, полиестерска крпа.Color : Wine Red.Dimensions : Dimensions : (118.11 x 78,74 x 96.46) инч / (300 x 200 x 245) cm (l x w x h). Телеска тежина : 27.56lbs / 12.5kg.package Вклучен : 1 x чадор.1 x настава. Чадорот на конзолите усвојува полиестерска ткаенина и столб на железо, има цврста структура, не е лесно да се пробие. Чадорот за конзоли може да се користи во задниот двор, градина, внатрешен двор или друг простор за живеење на отворено. Висечкиот чадор може да ве заштити од штетна сончева светлина, може да се користи долго време. Чадорот што виси е совршен за секојдневна употреба, работи добро во дождливиот ден или на изгорен ден, обезбедува погодност. Висечкиот чадор е преклопен дизајн, можете да го преклопите кога не се во употреба, удобен за носење и складирање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата