• Свеж
Сложувалка 24 Х18 - Помошник На Градинарот

Сложувалка 24 Х18 - Помошник На Градинарот

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Ланг-Сложувалка 500 Парчиња. Предизвикувачки, но сепак забавен начин да поминете малку тивко време дома! Изберете од избор на уметнички отпечатоци и составете сложувалка со помош на вклучениот водич. Униформните прецизни исечени парчиња се на елегантна ленена врежана хартија; без јаз и безбедно заклучување. Овој пакет содржи еден 500 парче загатка и загатка водич. Завршена Големина : 18х24 инчи. Доаѓа во различни дизајни. Секој продаден одделно. Увезени. Сложувалка 500 Парчиња 24 "Х18" - Помошник На Градинарот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата