• Свеж
Athенски атлетски дела мека патика за трчање

Athенски атлетски дела мека патика за трчање

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Уживајте во секој чекор во атлетските дела меки патики што трчаат изработени со пријатна технологија за самонска пена и технологија за губење на влага, обезбедувајќи крајна удобност од пета до пети. Затворање на чипка. Табани за меморија од пена. Влага за губење. Контрола на мирис. Плетена мрежа. Горна плетена ткаенина. Дното на Ева w/ става. 100% полиестер. Избришете чиста. Увезени. Меки патики за жени за жени од атлетски дела.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата