• Свеж
Лесни улични поезиски клинови сандали

Лесни улични поезиски клинови сандали

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Обичен и спортски, поезијата од лесна улица е клин сандала што може да се носи насекаде! Дизајнирано со вашата удобност во умот, истегнување на одликите за вклопување, задниот патент и великодушно постепена инзола ќе ја направат оваа сандала забавен и лесен избор. Спортска лесна надворешна плоча. Дизајнирано со вашата удобност во умот. Истегнете за вклопување и удобност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата