• Свеж
Еленс стагерс уникатен удобно удобно перниче од сандала

Еленс стагерс уникатен удобно удобно перниче од сандала

DEN 559.84
Стока
Достапно е за нарачката

Кој вели дека сандалата не може да биде добар за нозете? Се чувствувате уверено и поддржано во Воли од елени. Со обликувано стапало дизајниран да го поддржи вашето тело и обичниот изглед на класичен слајд, ова е сигурно дека ќе биде ваш за лето надвор или цела година во квалитетот на куќата на кој може да му верувате : елените на елени прави чевли уште од 1929 година. Ние сме семејство за чевли од 3 -та генерација и стои зад нашите производи 100% . Ако некогаш имате проблем со чевлите, знајте дека сме посветени на тоа да го направиме правилно . Трајната Ева : Овој слајд е направен од сеопфатна Ева што може да издржи на тежок терен и оние тешки на нозе . перница и Поддршка : Со обликувана лента за нозе на Ева и перниче за нозе, ќе се чувствувате пријатно и поддржано цел ден.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата