• Свеж
Легендарниот тексас на легендарниот тексас на Ли, се опушти со права нога Jeanан

Легендарниот тексас на легендарниот тексас на Ли, се опушти со права нога Jeanан

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Класичен бестселер од Ли, овие опуштени фармерки со директно нозе сигурно ќе станат главен плакар - тие одат со сè. Правото на ногата ви дава потенок силуета низ ногата и опуштеното вклопување во бутовите и седиштето обезбедува удобно вклопување за целодневно носење. Класичен стилизирање на Jeanан вклучува пет џебови со автентични литри Ли, патент лета со затворање на копчињата и логото на потписот Ли на задниот дел од половината. Облечете се со вашето омилено копче надолу или облечете се со најомилената мета. Опуштено на седиштето и бутот. Права нога. Стајлинг со 5 џеб. Легендарни детали. 100% памук. Стил #102025553.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата