• Свеж
Допрено Од Природата Бебе Девојка Органски Памучни Наметки со Долги Ракави 3pk, Дејзи, 0-Месеци

Допрено Од Природата Бебе Девојка Органски Памучни Наметки со Долги Ракави 3pk, Дејзи, 0-Месеци

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Допрени од Природата органските памучни наметки имаат разиграни дезени за слатки соништа. Нашата органска ткаенина е супер мека и нежна за кожата на бебето, што го прави времето за спиење пријатно и удобно. Еластичната лента на дното и вратот на скутот го прават облекувањето и промените на пелените ветре. Нашите прееми наметки се погодни за прееми и новороденчиња од 6 до 9 килограми. Нашите наметки од 0-6 месеци работат малку поголеми за да траат додека вашето бебе не наполни 6 месеци. Нашите наметки се направени од 100% памук, па затоа треба да се очекува одредено намалување. Допрено Од Природата Бебе Девојка Органски Памучни Наметки со Долги Ракави 3pk, Дејзи, 0-6 Месеци е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Врз основа на повратните информации од клиентите, нашата премија за големина е оптимална за прееми и новороденчиња од 6 до 9 килограми. Клиентите велат дека нашите наметки од 0-6 месеци се поголеми, што е така што траат додека вашето малечко не наполни 6 месеци. Забелешка нашите наметки се направени со 100% органски памук, па затоа треба да очекувате одредено намалување по миењето. Направено со 100% органски памук (ексклузивно за декорација). Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Комплетот вклучува координирани органски памучни наметки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата