• Свеж
Tupleple Industries цветни шема розово еднорочно симпатично митско суштество, 20, дизајн од Junco. Студио

Tupleple Industries цветни шема розово еднорочно симпатично митско суштество, 20, дизајн од Junco. Студио

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со учење и поставување нови уметнички дела против вашите wallsидови. Едноставно одморете ги уметничките дела против рамна површина за креативна и чиста презентација. Совршено за празно полици или мантили, не е потребна инсталација или чистење . Дизајн од junco. Студио.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата