• Свеж
Чудо на нација Девојки девојки Критар Крити со високи модни патики

Чудо на нација Девојки девојки Критар Крити со високи модни патики

DEN 367.84
Стока
Достапно е за нарачката

Со симпатичен дизајн на 3Д критериуми, флексибилен надворешна плоча и страничен патент за лесно вклучување/исклучување, овие модни патики со високи патики од Toddler Girl од Wonder Nation се задолжителни за вашето малечко. Овие искриви високи врвови имаат чорап за меморија од пена, надворешна плоча и еластични ленти за да создадат симпатична и удобна вклопување за секојдневно носење. Сјајот на 3Д дизајн на критериуми. Странични патенти и еластични ленти. Мемориски пена чорап. Подготвена јака. Флексибилна надворешна плоча. ПУ Горна. SR Outsole. Увезени. Симпатични високи патики со високи критериуми за девојчиња за мали деца од Wonder Nation.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата