• Свеж
Колекцијата за украси „Ступел дома“ Фитџералд убава личност цитира типографија срцев образец истегната платна wallидна уметност, 30

Колекцијата за украси „Ступел дома“ Фитџералд убава личност цитира типографија срцев образец истегната платна wallидна уметност,

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Тами Епл.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата