• Свеж
Вејверли Сан Ен Сенка Внатрешна Надворешна Модерна Ботаничка Сина Боја 7'9 10'10 Површина Килим, Лесен Чист, Еколошки, Кревет Соба, Дневна Соба, Трпезарија, Ходникот, 8' 1

Вејверли Сан Ен Сенка Внатрешна Надворешна Модерна Ботаничка Сина Боја 7'9 10'10 Површина Килим, Лесен Чист, Еколошки, Кревет

DEN 4784.00
Стока
Достапно е за нарачката

Колекцијата сонце Н ' Сенка од Вејверли нуди свежа перспектива на килимите на отворено. Возбудливите палети на бои и огромен број дизајни додаваат безвременски квалитет на острото чувство на Вејверли за денешниот стил. Овие разноврсни теписи на отворено се идеални и за двор и покрај базенот и можат да ги издржат речиси сите надворешни услови. Лиснатите реси ја красат површината на овој тепих на отворено од колекцијата На Сенки Waverly Sun N' shade на задебелен начин. Претставен во мулти-тонско сино на поле со чиста слонова коска, дизајнот носи шик и ветровито чувство во вашиот двор, трем, двор или палуба. Овој тропски килим е машина изработена од издржливи полиестерски влакна со низок профил дизајнирани да издржат голем сообраќај на стапалата, што го прави одлична основа и за внатрешни и за надворешни простори. Се спротивставува на областите со густ сообраќај внатре или надвор. Напредно моќ разбој изградба за одлична вредност и квалитет. Лесно чистење и одржување - само исплакнете со црево и исушете го на воздух. Килим рампа препорачува. Боите може да варираат во изгледот од сончева светлина до внатрешно осветлување. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата