• Свеж
Единствени поволни цени пластична цедалка за храна и кујнски коландер постави портокалова+зелена боја

Единствени поволни цени пластична цедалка за храна и кујнски коландер постави портокалова+зелена боја

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Овие чинии за коландер се навистина добри за одводнување и миење на овошје и зеленчук. Квалитетен материјал, многу здрав и издржлив, не лизгачки и издржлив и лесен за чистење. Дизајнот на рачката е погодна за да го држите садот и да се чувствувате пријатно. Впивање, чистење и исцедување на овошје, зеленчук, тестенини, грав и друга храна. Филтерот корпи со доволно дупки за да исцеди вода од храна, забрзувајќи го процесот на затегнување. Единствени поволни цени 2 парчиња пластична цедилка за храна и кујнски коландер постави портокалова+зелен материјал : стр. Двоен дизајн дизајн. Цврст и издржлив. Двојни рачки. Одличен избор за миење зеленчук, плакнење ориз и тестенини. Пакетот вклучува : 2 парчиња X кујна корпа за одвод.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата