• Свеж
Мое дете од Картер, Худ Кардиган, БОДИСУТ КРАТИВНИ РАБОТНИЦИ И ПАНТИ, СЕТ со 3 парчиња облека

Мое дете од Картер, Худ Кардиган, БОДИСУТ КРАТИВНИ РАБОТНИЦИ И ПАНТИ, СЕТ со 3 парчиња облека

DEN 169.28
Стока
Достапно е за нарачката

Слој на убовта. Пријатна кошула со џемпери се парови совршено со сладок каросерија под и меки, панталони од руно. Сетот на моето новородено бебе кардиган е одлично за оние студени денови. Дете на моето новороденче Бебе 3 PC кардиган сет : 100% полиестер микрофлеа кардиган и влечење на пантолони . 100% памучно ребра. Машинско миење ладно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата